Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Міжнародний день сну

Міжнародний день сну.

Сон нам життєво необхідний. Та за даними медичної статистики у світі від порушень сну страждає вже більше 50% усього населення, за останні 100 років загальний час нічного сну зменшився на 20%. Тому у Міжнародний день сну Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного та кафедра фізичної реабілітації Полтавщини інституту економіки і права, що систематично проводять просвітницьку роботу щодо здорового способу життя, провели круглий стіл «Сон, як загадкове явище.»

Учням 10 класу СШ № 27 цікаво було дізнатися повідомлення студентів про фізіологічну природу сну та сновидінь, функцію сну, його гігієну, нейтралізація поганих снів, управління снами. Фізичні реабілітологи дали поради про секрети приємних сновидінь, ознайомили з цікавими фактами про сни. А Фея Сну провела вправу на розслаблення та тест «Сова» чи «Жайворонок».

Глядачі дізналися як відображено сон в художній літературі на прикладі міні-вистав за творами М. Коцюбинського «Сон», та М. Вінграновського «Скриня» Прозвучала поезія про Сон.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук