Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Перші вересневі зустрічі!

Перші вересневі зустрічі!

Чарівниця-осінь знову господарює в нашому місті. Вона скликає галасливу дітвору за парти і, звичайно ж, до бібліотеки. Наші юні читайлики підросли, змужніли, скучили за друзями, уроками і за чудовими книгами.

І саме з цією метою — побачити та почитати нові книги та журнали — завітали до нас учні 2б класу ЗОШ №4 разом з улюбленою вчителькою Іриною Михайлівною Клуннік.

 

Літературний риболов

"Літературний риболов" — саме така розвага чекала другокласників СШ №4 нашого міста 16 вересня у бібліотеці. Діти дуже часто відвідували бібліотеку протягом минулого навчального року, і не даремно. Про це свідчили блискучі відповіді на запитання вікторини у категоріях: мультфільми, цікаві задачі, світ природи, загадки, світ казок та ін. А нагородою за гарну роботу були новинки дитячої літератури, що надійшли протягом літа.

 

"Казкова плутанина" СШ №4 — 1а клас

 

Вересневі зустрічі продовжуються!

Красуня Полтава!

Наше місто старовинне, але вічно молоде! Нам пощастило: ми тут народилися, ми тут живимо. А ще — дуже любимо своє місто.

Учні 2б класу ЗОШ №4 під час гри-свята "Я і моє славне місто"

 

"Казкова феєрія"

Учні 4а кл. та 4б кл., ЗОШ №24 вперше відвідали нашу бібліотеку. Діти з цікавістю ознайомилися з Книжковим містечком, із задоволенням взяли участь у різноманітних завданнях і змаганнях, отримали позитивні емоції.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук