Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Музика для душі і здоров’я

Музика для душі і здоров’я

1 жовтня у Міжнародний день музики, обласна бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного та кафедра фізичної реабілітації Полтавського інституту економіки і права звернулись до цікавої теми “Музика для душі і здоров’я”. 

У повсякденному житті, багатому різного роду труднощами і стресами, музика допомагає людям їх долати, працювати і бути щасливими. Адже науково доведено, що музика завдяки своїй властивості впливати на внутрішній світ людини, допомагає хворим звільнитися від душевного дискомфорту, конфлікту, корегує емоційний стан, може відновити спокій, тобто позитивно впливати на здоров’я особистості. Форма тренінгу дозволила розкрити актуальні проблеми секретів лікувальної музики, а саме: як музика впливає на біль, на серцевий ритм, на температуру тіла, на травлення; якою повинна бути музична дієта, як звуки музики знижують стрес. Кожна теза супроводжувалася фрагментами музичних творів Чайковського, Вівальді, Бетховена, Шопена, Ліста, Баха, Шуберта, Мендельсона та ін. Звучали мелодії для дітей від безсоння, звуки колокольного дзвону. Цікавою була вправа “Як сприймають музику різні статі”, яку провів студент Дяченко Іван.

Вправи для формування оптимістичного світовідчуття провела провідний бібліотекар Л.В. Чижик, супроводжуючи свій коментар “Маленькою нічною серенадою” В. Моцарта. 

Учасниками дійства були учні одинадцятих класів 27 школи. Кожен із них отримав персональну інформацію “Мелодії здоров’я”. В кінці тренінгу студенти – майбутні фахівці зі здоров’я людини дали рекомендації щодо слухання музики з користю для здоров’я. З днем музики!


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук