Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Літературний конкурс «Моєму маленькому братикові, сестричці».

Обласний літературний конкурс Першої читацької книги «Моєму маленькому братикові, сестричці».


Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного

   Ти любиш читати! У тебе є улюблена книга! Ти бажаєш,щоб її обов’язково прочитали молодший братик чи сестричка,або хтось із молодших друзів? Тоді цей конкурс для тебе. Стань співавтором Першої читацької книги, яку розпочали створювати діти Полтавщини. Це цікаво! Кращі роботи будуть відзначені подарунками.

УКРАЇНА
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ  КУЛЬТУРИ
НАКАЗ

02.03.2012                                     м. Полтава                            № 54

 

Зареєстровано в Головному управлінні   юстиції у Полтавській області

«14» березня 2012 р. за № 17/1826

 Керівник органу
Державної реєстрації     (підписано)

Про затвердження Положення
про обласний літературний
конкурс Першої читацької
книги “Моєму маленькому
братикові, сестричці”

 

   

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2009 № 1415 “Про затвердження типових положень про управління культури і туризму обласної, Севастопольської міської, Головне управління культури, Головне управління охорони культурної спадщини, управління туризму і курортів Київської міської, відділ культури і туризму районної, районної у м. Севастополі, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини районної у м. Києві державної адміністрації” та з метою вивчення читацьких уподобань користувачів-дітей, підвищення статусу книги і читання, розвитку читацької активності дітей, соціальної реклами книги, виховання культури читання, вироблення навиків творчого аналізу та переосмислення прочитаного


Н А К А З У Ю:


1. Затвердити Положення про обласний літературний конкурс Першої читацької книги “Моєму маленькому братикові, сестричці” (додається).
2. Начальнику відділу соціокультурної діяльності, планування, обліку та звітності Бут О. Х. у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області.
3. Обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного (Гаврилюк Л. І.) після державної реєстрації забезпечити оприлюднення даного наказу в засобах масової інформації.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури облдержадміністрації Вождаєнко В. В.

Начальник управління            (підписано)        Г. І. Фасій


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук