Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Велике і величне.

Велике і величне.

10 грудня у бібліотеці відбувся конвеєр культури «Дотик до Вічності: Велике і Величне», присвячений особистостям, які змінили своєю творчістю уявлення про мистецтво, його форму і зміст, їх називають геніальними, а творіння їх генія — вічними.

Студенти першого курсу кафедри фізичної реабілітації Полтавського інституту економіки і права розкрили зміст філософських понять великого і величного через презентацію визначальних імен у світовій історії культури. Серед них: геніальна Катерина Білокур, «український Мікеланджело» Йоган Георг Пінзель, автор «самої абстрактної картини» — «Чорний квадрат» Казимир Малевич, український поет екрану Олександр Довженко, обличчя епохи, геніальний архітектор Антоніо Гауді, фантастичний і загадковий представник сюрреалізму Сальвадор Далі, властелін музичної Європи, автор 26 опер — Джузеппе Верді .

Розповіді студентів супроводжувалися інсталяціями, музикою, демонстрацією картин, фрагментів фільмів. А до шоколадної інсталяції «Відлуння вічності», як символ свідомої і активної пам’яті, що поглинає вічність, глядачі, одинадцятикласники ЗОШ № 27 змогли доторкнутися і не лише…


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук