Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Обласні Шевченківські читання «Кобзарева стежина»

Ми не лукавили з тобою,
Ми просто йшли; у нас нема
Зерна неправди за собою.
Т. Г. Шевченко

Кобзарева стежина

200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка присвячуються обласні Шевченківські читання „Кобзарева стежина”, які пройдуть у 2014 році в бібліотеках Полтавщини.

Читання проводяться з ініціативи управління культури Полтавської облдержадміністрації, обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського.

Урочисте відкриття Читань відбудеться в бібліотеках області 22 січня в День святкування Соборності України. До уваги дітей та дорослих книжкові виставки, перегляди літератури, літературно-музичні свята, години поезії, літературно-краєзнавчі подорожі, вікторини, конкурси на краще виконання творів Т. Г. Шевченка та ін.


Обласні Шевченківські читання

«Кобзарева стежина» розпочались!

 

Урочисте відкриття Читань відбулось у нашій бібліотеці  – 22 січня   в день святкування Соборності України, театралізованою виставою – зустріччю  «Поговоримо крізь віки».

 Це - своєрідна віртуальна мандрівка в часі, в ХІХ ст., зустріч двох дівчаток, що не дуже полюбляють читати, а захоплюються комп’ютером , з Тарасом  Шевченком. Тарас здивований і радіє тому, що його вірші знають діти , що його й досі пам’ятають в Україні, яка стала вільною і незалежною. Та на запрошення дітей «гайнути» з ними в ХХІ ст., він відповів: «Кожна людина повинна гідно прожити в своєму часі і зробити все можливе для кращої долі України та українців. Читайте мої твори і тоді ми зможемо розмовляти з вами крізь віки».

 

Учасники заходу – учні 2-б класу  Полтавської  гімназії   № 6  читали вірші Т. Г.  Шевченка, а на закінчення  подарували бібліотеці власноруч виготовлені та оздоблені малюнками  книжечки з творами  Кобзаря.

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук