Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Наші книжкові виставки - 2014

Наші книжкові виставки - 2014

Книжкова виставка – інсталяція «Дива власноруч»

Хто ж, як не ми самі, повинні створювати для себе свято, робити так, аби не тільки нам, а й всім оточуючим було приємно та радісно.

Тож запрошуємо вас переглянути літературу та творчі роботи з книжкової вставки – інсталяції «Дива власноруч», вибрати найкращу, на ваше вподобання, книгу і створити свій маленький шедевр.

Шановні друзі!

Риби плавають, птахи й комахи літають, звірі бігають… А дерева й квіти просто ростуть, дивляться і думають. І все це – в нашій новій книжковій виставці-букеті «Літні читання для дружньої компанії». Книги цієї виставки допоможуть вам стати спостережливішими і помітити в навколишньому світі справжні дива. Тож чекаємо вас! Літні читання тривають, адже літо таке довге! Ура!

Диноманія

Стиракозавр, дромеозавр, анкілозавр, архелон, мойязавра – вам знайомі ці слова? Ні? Тоді запрошуємо вас здійснити захоплюючу подорож у часі – познайомитись з книжковою виставкою – дарунком «Диноманія». Неймовірно цікаві, яскраво ілюстровані книги, ознайомлять вас з умовами життя древніх ящерів, їх повадками, мистецтвом боротьби за виживання, способами добування їжі.

Тож щасливої дороги в чудесну Країну знань!

«100 секретів про звірят».

Юні читайлики!

У нас новина – до бібліотеки завітав Равлик – запитайлик. На спині у нього диво-хатинка з цікавими запитаннями. Мерщій до бібліотеки! Дивуйтесь! Читайте! Відгадуйте! Мандруйте сторінками дивовижних, неймовірно цікавих книжок. За допомогою книжкової виставки – чайнворду «100 секретів про звірят»!

Лізе, лізе равлик по моріжку,
виставляє равлик довгі ріжки.
А на спинці в равлика хатинка.
Заболить у тебе, равлик, спинка!
Ні, не важко равлику, не важко,
бо цікава хатка-черепашка.
А ще поруч дім книжок – бібліотека,
отже равлику додому недалеко:
він відкриє 100 секретів про звірят
Для допитливих чомусиків – малят!

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Всеукраїнським днем бібліотек і запрошуємо разом з нами завітати в дитинство та, затамувавши подих, почитати улюблені книжки, які колись читали наші бібліотекарі.

Наша виставка-спомин "Коли ми були маленькими…" присвячується всім бібліотекарям.

Шановні колеги!

Вітаємо Вас зі святом! Навчайте, виховуйте, ростіть майбутнє України з допомогою наших книжкових скарбів.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук