Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

творча зустріч з фіналістами Літературної премії «Великий їжак»

Полтава – перше місто, з якого розпочалась всеукраїнська інформаційна кампанія Літературної премії «Великий їжак».

17 квітня 2012 року в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного в рамках всеукраїнського письменницького туру відбулась творча зустріч, яка була присвячена презентації книг дев`яти фіналістів Літературної премії «Великий їжак». Талановиті дитячі письменники Дзвенислава Матіяш, Олекса Росич, Олександр Дерманський, а також директор премії, письменник та перекладач Маріанна Кіяновська  із задоволенням спілкувались з читачами, розповідали їм веселі історії та зачитували найцікавіші уривки зі своїх творів. Чудовим подарунком для полтавських читачів стали 15 книжок, які фіналісти премії презентували бібліотеці.
  «Великий їжак» - перша українська незалежна недержавна літературна премія для автора найкращої сучасної україномовної книги для дітей, яка була заснована Громадською організацією «Фундація соціокультурного розвитку» та Громадською організацією «Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва» в жовтні 2011 року. 
  Основна мета цього всеукраїнського соціокультурного проекту – повернути україномовну дитячу книгу в українську провінцію і сприяти укомплектуванню найкращими українськими дитячими книгами бібліотек у невеликих містах і селах.
  Зустрічі авторів з їхніми маленькими читачами, літературні майстер-класи та презентації найкращих українських книг проходитимуть з 28 березня по 20 травня 2012 року, а 25 травня 2012 року у м. Жовкві в рамках проекту «Від великого до малого» відбудеться оголошення переможця та вручення премії (десять тисяч гривень).

 

 

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук