Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Поважне товариство!

 

ЛІТЕРАТУРНИЙ РЕПОРТАЖ

«СМІХОТВОРЕЦЬ»

12 листопада у рамках відзначення  125-річчя з дня народження Остапа Вишні учні 6-А класу ЗОШ № 10  взяли участь у літературному репортажі «Сміхотворець», що проводила ПОБД ім. Панаса Мирного. Діти ознайомилися з творами нашого земляка і, перевтілившись у героїв Вишневих гуморесок, прочитали уривки з них у ролях.

Відповіді ж на запитання вікторини про творчість Остапа Вишні діти давали у формі справжнього журналістського репортажу. Наостанок кожен учень отримав у дарунок від бібліотеки літературно-ювілейну закладку про письменника.     

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ГІД

«ПРАВОВИЙ СТАТУС 14-ЛІТНІХ ОСІБ»

Учні 7-А класу ЗОШ № 4, завітавши 10 листопада до ПОБД ім. Панаса Мирного, мали змогу поспілкуватися з юрисконсультом бібліотеки. Вона ознайомила дітей з нормами законодавства, що встановлюють права і обов’язки для осіб, яким виповнилося 14 років.

Підліткам була надана інформація про норми цивільного, сімейного, трудового та кримінального права. Наостанок усі присутні отримали Пам’ятки “Види злочинів, кримінальна відповідальність за які настає з 14 років»

   

Далі знайомилися із законодавством учні 7 класу гімназії № 17

 

Далі 18 листопада знайомилися із законодавством учні 7-Б класу ЗОШ № 4    

 19 листопада 8 клас ЗОШ № 4

 

11 грудня займалися із законодавством учні 9-А та 9-Б класів ЗОШ № 28

 

 

 

ВІДВЕРТА РОЗМОВАПРО КУЛЬТУРУ СПІЛКУВАННЯ

3 листопада 2014 р. до Полтавської обл.. бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного завітали учні 7 класу Гімназії №17 на відверту розмову  “про культуру спілкування”.

Під час заходу Мері Поппінс розповіла дітям про літературних героїв які не вміли спілкуватися серед них: Вінні Пух і п’ятачок, язиката хвиська, Том Соєр та інші.

Діти пограли у гру Світлофор та порадували Мері Поппінс   правильними відповідями на питання вікторини про правильне спілкування.

                    

Поважне товариство!

Скажіть, будь ласка, яка картина постає у вашій уяві при слові "козак"? Отож, ви праві: саме образ сильного, мужнього, сміливого воїна, захисника рідної землі. І через століття вчувається шелест козацьких знамен, бій литавр, брязкіт козацької зброї. Саме в цю козацьку атмосферу поринули учні 5-А класу ЗОШ № 4 на турнірі знавців "Ану, який з тебе козак?". "Козаки" й "козачки" активно змагалися в грі "Козацька толока", свій розум, кмітливість, ерудицію демонстрували в змаганні "Козацька молода", силу і мужність у завданні "Сильна рука".

Турнір знавців "А ну, який з тебе козак"

ЗОШ №4, 6-Б клас.

 

Турнір знавців "А ну, який з тебе козак"

ЗОШ №27, 5-А, 5-Б класи.

  

Турнір знавців "А ну, який з тебе козак"

ЗОШ №4, 5-Г клас.                        

  

  


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук