Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Діти пралісів дрімучих.

 

Образотворчий калейдоскоп Мій світанковий рідний край

Мій світанковий рідний край – так називається образотворчий калейдоскоп, який відбувся 10 листопада у бібліотеці. Учні 3 А класу ЗОШ №4 ознайомилися з творчістю сучасних художників Полтавщини, таких як: Сергій Ткаченко, Лариса Лукаш, Марина Рожнятовська, Павло Волик, Віктор Трохимець – Милютін, Марина Назаренко. 

ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНЕ СВЯТО

«У МОВНІЙ КАВ’ЯРНІ»

4 листопада, напередодні Дня української писемності і мови, до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного завітали учні 3-го і 4-го класів ЗОШ   № 14 на літературно-музичне свято "У мовній кав’ярні". Тут у затишній атмосфері інсценованої кав’ярні учні мали змогу поговорити про красу рідної мови, почитати вірші про неї, посмакувати інтелектуальним пирогом, виконати завдання із словникового десерту та мовного коктейлю. Разом із вчителями  діти співали українську народну пісню та ознайомилися з нормами законодавства, що стосуються мови.

 

  

Діти пралісів дрімучих


Під такою назвою 22 жовтня в бібліотеці відбулася пантеологічна година.

Учні 1-Б класу ЗОШ № 4 відкрили для себе цікаві факти незвичайного життя динозаврів, пограли з ними в «Диногру», познайомились з «Динорекордами».

А ви, хочете потоваришувати з Брахіозавриком? Мерщій до бібліотеки!

«Диноманія» триває! Читайте! Дивуйтесь!

  

 

Учні 2 А класу ЗОШ № 6

  

 Учні 1 Г класу ЗОШ № 26

  


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук