Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Шановні діти!

 

«Ма, купи слона!»

Читачам, які відчувають душевну потребу в спілкуванні з тваринами, адресована ця книжкова виставка.

На ній ти знайдеш цікавий матеріал про багатство і різноманітність тваринного світу, про біологічні особливості свійських і диких тварин.

Кожен розділ виставки книг:

«Гавчики»

«Нявчики»

«і компанія»

допоможе дізнатися про братів наших менших, а також дасть можливість зрозуміти, що пов’язує людей з іншими представниками живої природи.

А ще ти знайдеш багато цікавих і корисних порад про догляд за домашніми улюбленцями.

І якщо тобі сподобається ця книжкова виставка і ти захочеш дізнатися про тварин ще більше – на полицях у бібліотеці багато не менш цікавих та пізнавальних книг.  

   

Шановні діти!

Пропонуємо Вашій увазі книги талановитої письменниці, авторки книжок та енциклопедій для дітей, дитячого психолога ЧУБ НАТАЛІЇ ВАЛЕНТИНІВНИ:

Чуб, Наталія Валентинівна. Азбука дитячого дозвілля. Казкотерапія. [Текст]: кн. для читання разом з дітьми/ Н. В. Чуб; іл. М. Пузиренко. – Х.: Фактор, 2011. – 112с.: іл. – (Енциклопедія для маленьких вундеркіндів).

 Чуб, Наталія Валентинівна. Азбука ввічливості. – Х.: Фактор, 2008. – 112с.: іл. - (Енциклопедія для маленьких вундеркіндів).

Чуб, Наталія Валентинівна. Азбука доброти. . – Х.: Фактор, 2010. – 112с.: іл. - (Енциклопедія для маленьких вундеркіндів).

Чуб, Наталія Валентинівна. Азбука хоробрості. Казкотерапія. [Текст]: кн. для читання разом з дітьми/ Н. В. Чуб; іл. М. Пузиренко. – Х.: Фактор, 2011. – 112с.: іл. – (Енциклопедія для маленьких вундеркіндів).

Чуб, Наталія. Кенгуреня Бамсі [Текст]/ Н. Чуб; пер. з рос. Т. М. Матвієнко; іл. Чайки. – Х.: Прінт – Сервіс, 2010. – 24с.: іл. – (Забавні історії для малят).

Чуб, Наталія. Поні, який хотів побачити море [Текст]/ Н. Чуб; пер. з рос. Т. М. Матвієнко; іл. В. О. Ходоровської. – Х.: Прінт – Сервіс, 2010. – 24с.: іл. – (Забавні історії для малят).

Чуб, Наталія. Пригоди рибки Моллі [Текст]/ Н. Чуб; пер. з рос. Т. М. Матвієнко; іл. А. Ю. Богатиренко. – Х.: Прінт – Сервіс, 2010. – 24с.: іл. – (Забавні історії для малят).

Чуб, Наталія. Сонечко і Барвиста Веселка [Текст]: гра в казку/ Н. Чуб; іл.. В. Зінько. – Х.: Фактор: Pelican, 2012. – 31с. : іл.. – (Гра в казку).

Чуб, Наталія. Щеня, яке хотіло стати хмаринкою [Текст]/ Н. Чуб; пер. з рос. В. М. Верховень; худож. Т. М. Морозко. – Х.: Прінт – Сервіс, 2012. – 23с.: іл. – (Забавні історії для малят).

Чуб, Наталія. Я хор-р-робрий, як тато! [Текст]/ Н. Чуб; пер. з рос. Т. Г. Верховська; худож. А. О. Смородін. – Х.: Прінт – Сервіс, 2011. – 23с.: іл. – (Забавні історії для малят).

Приходьте, до бібліотеки, книги чекають на Вас.

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук