Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

До уваги тих, хто любить читати!

До уваги тих, хто любить читати!

Нові надходження до бібліотеки.

Перед вами книги серії видавництва «Майстер-клас» під назвою «Рекомендуємо прочитати». Це літературно-художні видання, куди входять тільки кращі твори художньої літератури.

Біанкі, Віталій Валентинович. Мишеня Пік [Текст]/В. В. Біанкі; худож. О. Кузнецової. – К.: Майстер-клас, 2014. – 48с.: іл.

Про мужнє мишеня, яке пережило корабельну катастрофу, врятувалося від хижаків і спромоглося розтопити кригу жорстокості в дитячих серцях.

Нестайко, Всеволод Зіновійович. Олексій, Веселик і Жар-Птиця [Текст]/В. З. Нестайко. – К.: Майстер-клас, 2012. – 64с.: іл.

Перед героями цієї історії стоїть непросте завдання – перетворити неслухняного капризулю Олексія-Плаксія на гарного малюка Лесика-Веселесика. Досягти мети допоможуть лише дружба, добро і наполегливість.

Нікітський, Юрій Володимирович. Дівчатка, які в мене закохані [Текст]/Ю. В. Нікітський; худож. М. Крутіков. – К.: Майстер-клас, 2013. – 64с.: іл.

Ця книга вас просто розвеселить і, можливо, чогось навчить, адже її написав веселий та мудрий письменник.

Нікітський, Юрій Володимирович. Про Юлю і Юру [Текст]/Ю. В. Нікітський; худож. І. Смирнова. – К.: Майстер-клас, 2013. – 48с.: іл.

Незвичайні пригоди Юлі і Юри в Африці, у школі, в темній кімнаті, на риболовлі та у казці до якої вони так і не потрапили.

 

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук