Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Для тих, хто любить читати

До уваги тих, хто любить читати!

 

Ось і прийшла зима із снігами, заметілями, морозами. Закружляли у танці тендітні сніжинки, падають повільно на землю, вкриваючи її пухкою ковдрою.

Гарно взимку! Радіють їй всі, особливо діти. А коли ж іще побачити стільки сніжного дива?!

А які чудові свята! День Святого Миколая, Новий рік, Різдво Христове. У кожну оселю приходить казка…

Бібліотека пропонує для дітей та дорослих книги про святкування в Україні дня Святого Миколая-Чудотворця.

День подарунків [Текст]: вірші, оповідання, казки до зимових свят: для дошк. та мол. шк. віку/худож. П. Петропавловський. – К.: Літера АТД, 2002. – 32с.: іл..

За повір’ям, в ніч з 18 на 19 грудня опускається з неба на землю Святий Миколай-Чудотворець, заходить до кожної оселі і дарує дітям чудові гостинці…

Дітям-янголятам у будень та свято [Текст]:оповідання, казки, вірші: для дошк. та мол. шк. віку/худож. Л. Андрощук. – К.: Лелека, 2006. – 64с.: іл.

Початок зими… В цей час на небі все змінюється. Починається рух і метушня: старші янголи бігають, щось носять, складають, прикрашають, завзято працюють. Так! Наближається час коли Святий Миколай завітає до всіх чемних дітей зі своїми дарунками…

Симоненко, Олег. Хочу, хочу подарунків! [Текст]/ Олег Симоненко; худож. Н. Дерев’яненко. – Київ: Майстер-клас, 2014. – 32с.: іл. – (Серія «Книжка-картинка)

Виховання дітей – це батьківський приклад. Хочеш виховати дитину – виховай себе. Слід зрозуміти дитину – і змінити себе, дорослого. Книга найбільше вражає ілюстраціями, вони зачаровують.

Черкес, Надія. Миколайчику, Миколаю! [Текст]/Надія Черкес; худож. О. Мельник. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2008. – 80с.: іл.

Книга розгортає широкі можливості для пізнання світу поезії,навчання та гарного сімейного спілкування. Для батьків, учителів початкових класів, вихователів дитсадків – усіх, кому небайдужі українські традиції.

 

Прочитайте ці книги і біля ваших домівок обов’язково зупиняться чарівні сани святого Миколая.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук