Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Оссі Гейлек, Мартін Земле, Габріеле Ріттіг

 

Шановні діти!

 

Якщо ви полюбляєте детективи то книги серії «Бібліотека в рюкзаку» зацікавлять вас з першої сторінки.

 

Тож, знайомтесь: 

 

Гайлек , Оссі

 

Зачарована Мона Ліза [Текст] : Магічна історія для дітей середнього шкільного віку / Оссі Гейлек; пер. з нім. Л. Рябової; худож. А. Гусейна ; . – К. : Дж. Дж. Агенція ГМБХ Україна , 2013 . – 96 с. : «Бібліотека в рюкзаку»

 

Мона Ліза зникла! Чи був насправді у музеї крадій? Розважальна, казкова історія з цікавими, фантастичними текстами про винаходи Леонардо да Вінчі.

 

 

 

Земле, Мартін

 

Тінь у темряві – детективи-розгадники [Текст] : детектив для дітей середнього шкільного віку / Мартін Земле, Сьюзен Кнаусе; пер. з нім. І. Андрущенка; худож. Й. Вебер. – К: Дж. Дж. Агенція ГМБХ Україна , 2013 . – 96 с. : «Бібліотека в рюкзаку»

 

Щоб розгадати 12 заплутаних загадок, потрібні невсипуща увага, гостре око і справжня кмітливість! Реальний виклик, який дає насолоду і вимагає вдумливого читання.

 

 

 

Ріттіг, Габріеле

 

У лапах короля тролів [Текст] : фентезі для дітей середнього шкільного віку / Габріеле Ріттіг; пер. з нім. М. Кушнір; худож. А. Айсман. -  К: Дж. Дж. Агенція ГМБХ Україна , 2013 . – 96 с. : «Бібліотека в рюкзаку»

 

Велетенські безжалісні каміні тролі не тільки напали на село, вони також викрали маленьку Еллу. Вона загине чи Кельвіну все ж пощастить звільнити свою сестричку з фортеці короля тролів. Кельвін вирушає на порятунок своєї сестрички, а перед ними – Заповідний ліс…

 

 

 

Книги чекають на вас, поспішайте!

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук