Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Клуб Шукачів Пригод

 

 

Клуб Шукачів Пригод

 

Клуб Шукачів Пригод запрошує відважних та сміливих, кмітливих та розумних, веселих та товариських користувачів Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного до пригод!

         Клуб займається настільними іграми та пропонує широкий вибір інтелектуальних ігор тим, хто полюбляє книжки фентезі та фантастики, про пригоди та подорожі. Втім, будь хто може стати учасником Клубу, якщо йому цікаво і він творча особистість! Проте, поки ви не спробуєте – не зможете сказати подобається це вам чи ні. Отже, що шукачам може запропонувати Клуб?

 


         Стати героєм власної історії фентезі! Друзі об’єднуються в партії і відправляються у героїчні подорожі під керівництвом Оповідача. Ця гра відбувається за правилами
DungeonsandDragons 4-ої редакції. На що це схоже? Запитайте в бібліотекаря книжки Маргарет Уейс та Трейсі Хікмена – цикл Dragon Lance і ви отримаєте повне уявлення.

 

 

Схожу тематику має гра World of Darkness. Але замість героя фентезі, Оповідач пропонує стати Істотою Темряви – подібно до сімейства Калленів або індіанців племені квілет із «Сутінок». Або стати подібним до Антона Городецького із «Нічного Дозору» чи Томаса-Римача із однойменної книжки. 

 

 

   Ви можете також стати будівничим власного міста! Інтриги та махінації, золото та неймовірні квартали міста. Вам у цій грі допоможуть будувати квартали та наповнювати скарбницю золотом Архітектор та Купець, Воєначальник та Художник. І не забувайте звертатися до Короля «Дякую, Ваша Величносте!» а також скористатися захистом Єпископа. Гра «Цитаделі» до ваших послуг!

Клуб також запрошує вирушити у подорож разом з великими магами світами Мультиверсуму! П’ять стихій, п’ять кольорів, п’ять земель і безліч світів із власною історією! Величезні простори Домінарії, дикі та небезпечні землі Зендікару, повністю сталевий світ Мірродін, розколота на частини Алара, похмурий та зловісний Інністрад… Куди ви відправитесь разом з всемогутніми planeswalker`ами? До кого приєднаєтесь – до задумливого Джейса Белерена, благородного Аджані Золотогривого чи запальної Чандри Налар? Гра Magic the Gathering пропонує безмежну кількість варіантів гри та стратегій.


         Для бажаючих покращити свою англійську Клуб пропонує ознайомитись з англомовною грою Warhammer: Invasion. Гра пропонує відправитись у Старий Світ і стати на чолі армій Порядку чи Руйнації. Люди Імперії, які виступають за свою віру та Імператора Карла-Франца; Вищі Ельфи, які відверто заявляють про силу своєї нації; міцні Дварфи та їх могутні Мисливці на Чудовиськ, які стають до оборони неприступних фортець – сили Порядку. На стороні Руйнації дикі Орки, яким все, що треба – це добряча бійка; зловісні Темні Ельфи, які бажають збільшити кількість своїх рабів; та жахливі Сили Хаосу, яким потрібні жертви для жорстоких Богів Хаосу. Англійська мова карт допоможе вам розширити свій словниковий запас та набути навичок читання англійського тексту.

         Лише цими іграми пригоди не обмежуються. Тому Клуб за наявності бажаючих, можливостей, ентузіастів та щасливого збігу зірок може придбати ще декілька ігор.

         Або, якщо вас не лякає англійська та дракон – відправимося у підземелля за скарбами. Але тс-с-с! Це - іншим разом…

         Звертайтеся до бібліотекаря за допомогою. Клуб радо вітатиме нових учасників!

        

З повагою – Оповідач

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук