Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Посмішка – «… це сама точна проба душі.»

Посмішка – «… це сама точна проба душі.»

Ф.Достоєвський

 

2012 рік оголошений в Україні роком спорту, здорового способу життя.  Своїм обов’язком студенти Полтавського інституту економіки і права (кафедра фізичного виховання, спорту, здоров’я людини) вважають ведення постійної просвітницької роботи щодо здорового способу життя. Про це свідчить робота, яку ведуть студенти разом із відділом естетичного виховання Полтавської  обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного серед школярів міста. Тематика різноманітна : «Діалоги про здоров'я », «Здоровий спосіб життя – це стильно»,  «Психологія на службі здоров'я », «Ода Олімпійським іграм».

Напередодні Всесвітнього дня посмішки, який святкується у першу п’ятницю жовтня  студенти груп 11 ФР, 21 ФР зустрілися із учнями 11-го класу гімназії №21 м. Полтави і провели ерудиціон на тему «Посмішка – це найвища проба  душі»

Розпочали нетрадиційно змістовною загадкою, в якій відображено всі грані посмішки, слова, що не знайшло місця ні в педагогічних, ні в психологічних джерелах.  А майбутні фахівці з фізичної реабілітації змогли цікаво розповісти про посмішку,як прояв життя, де вона народжується, хто є її матір’ю,  що здатна створити енергія посмішки, на що вона здатна, її способи вираження, дали  змістовні рекомендації щодо використання посмішки для здоров'я. Студенти також  пофантазували: як може змінитися наше життя та світ, коли посмішок стане більше. У форматі зустрічі звучали думки мислителів, письменників, поетів про посмішку – Л. Толстого, В. Шекспіра, В. Симоненко.

Бібліотекар Лариса Чижик розкрила таємницю посмішки знаменитої «Джоконди» Леонардо да Вінчі. Звучали пісні про посмішку.

 

Окрасою заходу став ліричний етюд «Сонце» у виконанні асистентів кафедри А. Оріховської та О. Бондарчука. Учасники дійства  розтанули у посмішці, бо кожен із них є теж маленьке сонечко, так як в їх серцях тепліє посмішка для  інших.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук